eucegaming
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gaming tutoriale Muzica ......
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cuvinte-cheie
respawn gata facut
Ultimele subiecte
» Yasuo Mid S6 Indepth Guide - Match Ups for most mid laners
Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! EmptySam Sept 24, 2016 9:53 pm Scris de B3SsY3

» ADC Ashe Build!
Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! EmptySam Sept 24, 2016 9:46 pm Scris de B3SsY3

» Avatare Noi !!!! 1
Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! EmptySam Sept 24, 2016 6:08 pm Scris de B3SsY3

» Avatare Gif pentru Voi Dragi Membrii!
Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! EmptyMier Sept 21, 2016 1:26 pm Scris de MaricelCelMic

» Avatare pentru Voi Dragi Membrii!
Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! EmptyMier Sept 21, 2016 1:25 pm Scris de MaricelCelMic

» Avatare Pentru VOI!
Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! EmptyMier Sept 21, 2016 3:18 am Scris de B3SsY3

» Salut eu sunt MaricelCelMic
Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! EmptyMier Sept 21, 2016 12:44 am Scris de B3SsY3

» Idei NickName-uri Counter Strike 1.6
Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! EmptyMier Sept 21, 2016 12:42 am Scris de MaricelCelMic

» Imagini pentru Android!
Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! EmptyMar Sept 20, 2016 9:16 am Scris de B3SsY3


 

 Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut!

In jos 
AutorMesaj
B3SsY3
Admin
Admin
B3SsY3


Mesaje : 31
Data de inscriere : 17/09/2016
Varsta : 28

Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! Empty
MesajSubiect: Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut!   Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! EmptySam Sept 17, 2016 10:27 pm

Am Modificat un server de Counter-Strike 1.6 Respawn: Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! 137958002

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Am adaugat PodBot Pentru server
Pentru a modifica Numarul de boti Adaugati un numar in locul numarului 0 (De la 1-32)

Din cstrike\Addons\podbot\podbot.cfg

pb_minbots <value> - aici puteti seta numarul minim de boti care pot intra pe server
pb_maxbots <value>- aici scrieti numarul maxim de boti care pot intra pe serverul dumneavoastra dedicat
pb_minbotskill <value> - aici setati valoarea minima a skilului unui bot
pb_maxbotskill <value> - aici setati valoarea skilului botului
pb_chat <1|0>[ - aici puteti seta daca doriti ca boti sa scrie in chat
add [skill] [personality] [team] [name] - prin aceasta comanda adaugati boti , la skill puteti pune o valoare de la 0 - 100 (o= but , 100=bun ) botul are 3 tipuri de personalitati , daca puneti 1 este normala , 2 este agresiva iar 3 defensiva , iar la nume cum doriti sau nu daca vreti nu puneti nimic Smile
pb_jasonmode <1|0> - prin aceasta comanda puteti oblica boti sa nu cumpere arme si sa joace in brisca
pb_wptfolder <folder> - aici scrietidirectoriul unde estesituat foderul cu wayponturi (nul modifcati daca doriti)
pb_detailnames <1|0> - cu aceasta comanda puteti seta daca sa vaarate skillu botului cand puneti tinta pe el
pb_numfollowuser <numar> - aceasta comanda seteaza nr de boti care va urmeaza cand dati in radio "follow me" numaru setat este 3
pb_maxweaponpickup <numar> - aici puteti seta numarul maxim de arme pe care un bot le poate lua intro runda
pb_shootthruwalls <1|0> - prin aceasta comanda puteti da voie botilor sa traga prin pereti Smile
pb_usespeech <1|0> - aici puteti regla ca boti sa poate vorbi .


Contine pluginurile necesare + unele FUN.

Contine hartile importante si sunete fun.

Server-ul este protocol 47+48 si apare in lista de internet.

Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! 2283400780 Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! 2283400780 Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! 2283400780

Sus In jos
 
Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
eucegaming :: Counter-Strike :: Diverse!-
Mergi direct la: