eucegaming
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gaming tutoriale Muzica ......
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cuvinte-cheie
gata facut respawn
Ultimele subiecte
» Yasuo Mid S6 Indepth Guide - Match Ups for most mid laners
facut - Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! EmptySam Sept 24, 2016 9:53 pm Scris de B3SsY3

» ADC Ashe Build!
facut - Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! EmptySam Sept 24, 2016 9:46 pm Scris de B3SsY3

» Avatare Noi !!!! 1
facut - Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! EmptySam Sept 24, 2016 6:08 pm Scris de B3SsY3

» Avatare Gif pentru Voi Dragi Membrii!
facut - Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! EmptyMier Sept 21, 2016 1:26 pm Scris de MaricelCelMic

» Avatare pentru Voi Dragi Membrii!
facut - Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! EmptyMier Sept 21, 2016 1:25 pm Scris de MaricelCelMic

» Avatare Pentru VOI!
facut - Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! EmptyMier Sept 21, 2016 3:18 am Scris de B3SsY3

» Salut eu sunt MaricelCelMic
facut - Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! EmptyMier Sept 21, 2016 12:44 am Scris de B3SsY3

» Idei NickName-uri Counter Strike 1.6
facut - Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! EmptyMier Sept 21, 2016 12:42 am Scris de MaricelCelMic

» Imagini pentru Android!
facut - Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! EmptyMar Sept 20, 2016 9:16 am Scris de B3SsY3

Subiecte similare

 

 Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut!

In jos 
AutorMesaj
B3SsY3
Admin
Admin
B3SsY3


Mesaje : 31
Data de inscriere : 17/09/2016
Varsta : 28

facut - Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! Empty
MesajSubiect: Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut!   facut - Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! EmptySam Sept 17, 2016 10:27 pm

Am Modificat un server de Counter-Strike 1.6 Respawn: facut - Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! 137958002

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Am adaugat PodBot Pentru server
Pentru a modifica Numarul de boti Adaugati un numar in locul numarului 0 (De la 1-32)

Din cstrike\Addons\podbot\podbot.cfg

pb_minbots <value> - aici puteti seta numarul minim de boti care pot intra pe server
pb_maxbots <value>- aici scrieti numarul maxim de boti care pot intra pe serverul dumneavoastra dedicat
pb_minbotskill <value> - aici setati valoarea minima a skilului unui bot
pb_maxbotskill <value> - aici setati valoarea skilului botului
pb_chat <1|0>[ - aici puteti seta daca doriti ca boti sa scrie in chat
add [skill] [personality] [team] [name] - prin aceasta comanda adaugati boti , la skill puteti pune o valoare de la 0 - 100 (o= but , 100=bun ) botul are 3 tipuri de personalitati , daca puneti 1 este normala , 2 este agresiva iar 3 defensiva , iar la nume cum doriti sau nu daca vreti nu puneti nimic Smile
pb_jasonmode <1|0> - prin aceasta comanda puteti oblica boti sa nu cumpere arme si sa joace in brisca
pb_wptfolder <folder> - aici scrietidirectoriul unde estesituat foderul cu wayponturi (nul modifcati daca doriti)
pb_detailnames <1|0> - cu aceasta comanda puteti seta daca sa vaarate skillu botului cand puneti tinta pe el
pb_numfollowuser <numar> - aceasta comanda seteaza nr de boti care va urmeaza cand dati in radio "follow me" numaru setat este 3
pb_maxweaponpickup <numar> - aici puteti seta numarul maxim de arme pe care un bot le poate lua intro runda
pb_shootthruwalls <1|0> - prin aceasta comanda puteti da voie botilor sa traga prin pereti Smile
pb_usespeech <1|0> - aici puteti regla ca boti sa poate vorbi .


Contine pluginurile necesare + unele FUN.

Contine hartile importante si sunete fun.

Server-ul este protocol 47+48 si apare in lista de internet.

facut - Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! 2283400780 facut - Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! 2283400780 facut - Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut! 2283400780

Sus In jos
 
Server De Counter Strike 1.6 (Respawn) Gata facut!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Imagini Counter-Strike!
» Am si eu niste imagini de Counter strike
» Idei Nume de clan Counter Strike 1.6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
eucegaming :: Counter-Strike :: Diverse!-
Mergi direct la: