eucegaming
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gaming tutoriale Muzica ......
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cuvinte-cheie
gata facut respawn
Ultimele subiecte
» Yasuo Mid S6 Indepth Guide - Match Ups for most mid laners
Tutorial realizare si instalare spray logo (tatuaj) pentru Counter Strike 1.6 EmptySam Sept 24, 2016 9:53 pm Scris de B3SsY3

» ADC Ashe Build!
Tutorial realizare si instalare spray logo (tatuaj) pentru Counter Strike 1.6 EmptySam Sept 24, 2016 9:46 pm Scris de B3SsY3

» Avatare Noi !!!! 1
Tutorial realizare si instalare spray logo (tatuaj) pentru Counter Strike 1.6 EmptySam Sept 24, 2016 6:08 pm Scris de B3SsY3

» Avatare Gif pentru Voi Dragi Membrii!
Tutorial realizare si instalare spray logo (tatuaj) pentru Counter Strike 1.6 EmptyMier Sept 21, 2016 1:26 pm Scris de MaricelCelMic

» Avatare pentru Voi Dragi Membrii!
Tutorial realizare si instalare spray logo (tatuaj) pentru Counter Strike 1.6 EmptyMier Sept 21, 2016 1:25 pm Scris de MaricelCelMic

» Avatare Pentru VOI!
Tutorial realizare si instalare spray logo (tatuaj) pentru Counter Strike 1.6 EmptyMier Sept 21, 2016 3:18 am Scris de B3SsY3

» Salut eu sunt MaricelCelMic
Tutorial realizare si instalare spray logo (tatuaj) pentru Counter Strike 1.6 EmptyMier Sept 21, 2016 12:44 am Scris de B3SsY3

» Idei NickName-uri Counter Strike 1.6
Tutorial realizare si instalare spray logo (tatuaj) pentru Counter Strike 1.6 EmptyMier Sept 21, 2016 12:42 am Scris de MaricelCelMic

» Imagini pentru Android!
Tutorial realizare si instalare spray logo (tatuaj) pentru Counter Strike 1.6 EmptyMar Sept 20, 2016 9:16 am Scris de B3SsY3


 

 Tutorial realizare si instalare spray logo (tatuaj) pentru Counter Strike 1.6

In jos 
AutorMesaj
B3SsY3
Admin
Admin
B3SsY3


Mesaje : 31
Data de inscriere : 17/09/2016
Varsta : 28

Tutorial realizare si instalare spray logo (tatuaj) pentru Counter Strike 1.6 Empty
MesajSubiect: Tutorial realizare si instalare spray logo (tatuaj) pentru Counter Strike 1.6   Tutorial realizare si instalare spray logo (tatuaj) pentru Counter Strike 1.6 EmptySam Sept 17, 2016 6:56 am

Instalarea unui tatuaj (spray logo) in CS se poate face prin doua metode :

HL Tag Converter

Prima data descarca programul HL Tag Converter [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Il dezarhivezi oriunde pe disc. Dublu click pe executabilul HlTagConverter si se va deschide o fereastra . Apoi faci urmatorii pasi :
1. Click pe Open Image, unde alegi de pe calculatorul tau o poza care vrei tu.
2. Click pe Adjust Image. Se va deschide alta fereastra unde trebuie sa dai click pe Auto Size, iar mai apoi pe "Apply changes and convert to 256 colors"
3. Click pe Save Tag. Se va deschide o fereastra mai mica unde alegi "Export to WAD file" si dai OK.


Acum trebuie sa salvezi fisierul de doua ori : odata cu numele tempdecal si odata cu numele pldecal. Cele doua fisiere rezultate le copiezi in jocul tau Counter Strike 1.6 , in folderul cstrike, dupa care stergi folderul logos de acolo . Cand vei intra in joc si vei apasa tasta "T" , tatuajul va fi poza pe care ai ales-o.

Semnat : Tutorial realizare si instalare spray logo (tatuaj) pentru Counter Strike 1.6 137958002

Tutorial realizare si instalare spray logo (tatuaj) pentru Counter Strike 1.6 2283400780
Sus In jos
 
Tutorial realizare si instalare spray logo (tatuaj) pentru Counter Strike 1.6
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
eucegaming :: Counter-Strike :: Tutoriale Counter-Strike 1.6-
Mergi direct la: